Megszűnt a szelektív hulladékgyűjtő sziget

Tájékoztatom a Tisztelt Lakosságot, hogy a szelektív hulladékgyűjtő sziget megszűnt egy „jóakaratú” nyársapáti polgár feljelentésének köszönhetően.

Az önkormányzat hiába kérte az összes szelektív hulladékgyűjtő edény visszahelyezését. A továbbiakban kizárólag csak üveg helyezhető el a hulladékgyűjtő edényben.

Kérem a Tisztelt Lakosságot, hogy a jövőben ennek megfelelően járjanak el.

Kis Miklós

polgármester

Previous Megérkeztek a faházak

95 FF3, App Street Avenue
NSW 96209, Canada

Mon – Fri: 8:00 am – 6:00 pm

City News & Updates

The latest Egovt news, articles, and resources, sent straight to your inbox every month.

[mc4wp_form id="228"]

Nyársapát Község Önkormányzata © 2021.